Kiemo vartai

STUMDOMI KIEMO VARTAI

Suteikia galimybę valdyti automatinius vartus, kelio užtvarus nuotoliniu būdu per GSM tinklą. Į valdiklį įdedama mobilaus ryšio operatoriaus SIM kortelė. Vartai ar kelio užtvaras atidaromi trumpuoju skambučiu, kuris nieko nekainuoja. Skambutis yra atmetamas automatiškai. GSM valdiklio veikimo principas – jis suveikia tik tada, kai skambina į jo duomenų bazę įtrauktas vartotojo telefono numeris. Paskambinus sistemos telefono numeriu yra patikrinama ar skambinantysis įrašytas į duomenų bazę, jei taip – tai įjungiama nustatytam laiko tarpui rėlė. Sistemą gali konfigūruoti ir užprogramuoti administratoriai. Jie gali konfigūruoti rėlės suveikimo trukmę, įrašyti naujų vartotojų telefono numerius ar juos ištrinti. Nusiuntus užklausą, sistema SMS žinute praneša ryšio kokybę bei laisvos atminties kiekį. Prijungus atidarytų vartų sensorių ar jungiklį, administratoriai gali gauti SMS žinutę apie per nustatytą laiką neužsidariusius vartus, pvz. įvykus vartų įrangos gedimui.

ATVERIAMI KIEMO VARTAI

Atveriami kiemo vartai – tai klasikiniai vartai, žinomi ir naudojami daugelį metų. Jų konstrukcija yra nesudėtinga, gali būti dviejų arba vienos varčios, atsiveriantys į kiemo ar teritorijos vidų arba išorę. Tokie vartai naudojami tiek privačiuose namų kiemuose, tiek komercinėse ar pramoninėse teritorijose. Atveriami kiemo vartai galibūti automatiniai arba vartai gali buti atveriami rankų pagalba.

VARTELIAI

Įėjimo varteliai skirti pėstiesiems, juos galima pritaikyti tiek prie privačių namų kiemo vartų, tiek prie komercinėms ar pramoninėms teritorijoms skirtų kiemo vartų.

KIEMO VARTŲ MONTAVIMAS, REMONTAS

Atliekame stumdomų kiemo vartų montavimo darbus, atveriamų kiemo vartų montavimo darbus, kiemo vartų automatikos montavimo darbus, atliekame stumdomų kiemo vartų remontą, atveriamų kiemo vartų remontą, kiemo vartų automatikos remontą. Galime pasiūlyti kiemo vartų techninį aptarnavimą, garantinį aptarnavimą, pogarantinį aptarnavimą, profilaktinį aptarnavimą, kiemo vartų modernizavimą.

Call Now ButtonSkambinti dabar