Garažo vartai

Pakeliami garažo vartai

Pakeliami segmentiniai (sekcijiniai) garažo vartai – tai vieni populiariausių garažo vartų. 

Pagrindiniai privalumai – patogumas ir vietos sutaupymas. 

Vartai keliami į viršų ir pasislepia po lubomis, segmentų pagalba vartai neišlenda į erdvės priekį, taip sutaupoma vietos. Vartai gali būti valdomi tiek automatiškai, tiek ir rankiniu būdu. Įvairūs vartų pakilimo tipai padeda pritaikyti vartus skirtingiems patalpų aukščiams ar ypatingoms montavimo sąlygoms. Pakilimo tipai: standartinis pakilimas, žemas pakilimas, paaukštintas pakilimas, vertikalus pakilimas. Pakeliami segmentiniai (sekcijiniai) garažo vartai dažnai pasirenkami ir dėl aukšto šilumos išsaugojimo rodiklio.

Buitiniai pakeliami garažo vartai

Buitiniai garažo vartai – skirti individualiems namams, kur svarbu ne tik patikimumas, bet ir išvaizda. Vartai gaminami pagal individualius išmatavimus ir asmeninius poreikius. Tai tvirti, patikimi, kokybiški vartai.
 

Vartų spalvą galima rinktis iš standartinių spalvų arba vartus galima nudažyti pasirinkta spalva. 

Standartinės spalvos: balta, ruda, sidabrinė, pilka. Tekstūra: tinko tipo, medžio rašto, lygus paviršius.

Pramoniniai pakeliami garažo vartai

Pramoniniai garažo vartai – tai tvirti ir ilgaamžiai vartai, skirti komerciniams, pramoniniams pastatams, tačiau gali būti naudojami ir individualiems namams. Šių vartų konstrukcija ir komplektuojančios dalys yra pritaikytos ilgaleikei eksploatacijai, intensyviam naudojimui.
 
Vartų spalvą galima rinktis iš standartinių spalvų arba vartus galima nudažyti pasirinkta spalva. 

Standartinės spalvos: balta, ruda, sidabrinė, pilka. Tekstūra: tinko tipo, medžio rašto, lygus paviršius.

Durys vartuose ir greta jų

Patogesniam praėjimui sekciniuose vartuose galima įrengti personalo dureles – tai puikus sprendimas, kai reikia dažnai įeiti arba išeiti iš patalpų, kuriose įrengti vartai.

Langai vartuose

Į garažo vartus galima sumontuoti ovalius arba stačiakampius langus, pagamintus iš smūgiams atsparaus akrilinio stiklo. Langų konstrukcija užtikrina puikią izoliaciją, suteikia patalpoms natūralaus apšvietimo.

Pakeliamų garažo vartų montavimas, remontas

Atliekame buitinių garažo vartų montavimo darbus, pramoninių garažo vartų montavimo darbus, garažo vartų automatikos montavimo darbus, atliekame buitinių garažo vartų remontą, pramoninių garažo vartų remontą, garažo vartų automatikos remontą. Galime pasiūlyti garažo vartų techninį aptarnavimą, garantinį aptarnavimą, pogarantinį aptarnavimą, profilaktinį aptarnavimą, garažo vartų modernizavimą.

Call Now ButtonSkambinti dabar